EDIT: Zapisy zakończone. Do akcji zgłosiło się ponad 5.000 uczestników z 55 placówek edukacyjnych. Dziękujemy, że wspólnie z Wami możemy sprawić, by Sądecczyzna była jeszcze piękniejsza!

 

Ruszamy z kolejną edycją akcji #Sprzątamy dla Sądecczyzny w ramach zadania „Bądź EKO Fanem- 2024”. Tegoroczna, wiosenna edycja trwać będzie od 19 do 26 kwietnia br. 

W poprzednich latach sprzątaliśmy wspólnie wybrane miejsca na Sądecczyźnie. W roku 2023 w akcji wzięło udział ponad 7,2 tys. młodych osób oraz 250 placówek oświatowych i organizacji społecznych. Wydarzenie odniosło wielki sukces i spotkało się z dużym zainteresowaniem szkół, przeszkoli, przedsiębiorstw i jednostek samorządu terytorialnego. Liczymy, że tym razem będzie nas jeszcze więcej. Także tym razem zapewniamy rękawiczki, worki oraz drobny poczęstunek regeneracyjny dla uczestników akcji. Trzy placówki, które zbiorą najwięcej śmieci otrzymają bon na zajęcia w Naukowej Wiosce w Wielogłowach (dla grupy do 30 osób).

Dołączcie do nas. Wystarczy zapoznać się z załączonym regulaminem (paragraf 4) i  przesłać wypełnione zgłoszenie na adres email: fundacjahoryzont360@gmail.com – czekamy na Wasze zgłoszenia do 05.04.2024 r. Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne z udziałem w dwóch akcjach – wiosennej i jesiennej, planowanej na wrzesień.

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie oraz formularz zgłoszeniowy i wzór sprawozdania znajdziecie poniżej.

Czekamy na Wasze zgłoszenia!!!

 

Regulamin

Karta zgłoszeniowa