Fundacja Horyzont360 rozpoczęła realizację projektu pn. „Fasolowe Żniwa” dofinansowanego z budżetu Województwa Małopolskiego.

Celem projektu jest zachowanie i popularyzacja tradycji i kultury regionalnej na obszarze wiejskim, jakim jest Gmina Gródek nad Dunajcem, w szczególności poprzez organizację lokalnego wydarzenia kulturalnego upowszechniającego dziedzictwo kulturowe małopolskiej wsi, jej tradycje, rękodzieło, współczesny folklor, a także promocję wsi i promocję lokalnej twórczości, a także opracowanie i wydanie publikacji prezentującej lokalne przepisy- w okresie od maja do września 2019r .

Dofinansowanie z Województwa Małopolskiego: 15 000, 00 zł.

W związku z powyższym, Fundacja Horyzont360 zaprasza do wzięcia udziału w konkursie kulinarnych pn. „Odkryjmy Sądeckie Potrawy Lokalne”.  Konkurs polega na zgłoszeniu lokalnej potrawy wraz jej opisem, celem odtworzenia przez Kucharzy Hotelu Heron. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody rzeczowe. Szczegóły znajdują się w regulaminie konkursu.  Termin nadsyłania prac – 30.06.2019 r.

formularz zgłoszeniowy

UWAGA! WYDŁUŻENIE TERMINU SKŁADANIA ZGŁOSZEŃ DO 31 LIPCA 2019 r.