Akcja społeczna pn. „Zostań bohaterem! Zamień granie w pomaganie” wdrożona została przez Firmę Wiśniowski na obszarze Polski w styczniu 2019 roku. Celem akcji było zebranie możliwie jak największych środków finansowanych, które przekazane zostaną do organizacji pozarządowych wspierających oddziały szpitalne w:

-Gdańsku (oddział Pediatrii z pododdziałem leczenia mukowiscydozy) – Polskie Towarzystwo Walki z Mukowiscydozą;

– Instytut – „Pomnik – Centrum Zdrowia Dziecka” – oddział onkologii – Warszawa- Fundacja Wspieramy Rozwój

– Szpital Prokocim w Krakowie- Fundacja Schola Cordis.

Firma Wiśniowski stworzyła grę komputerową 2 THE LIGHT, dzięki której gracze zdobywając punkty mogą zamienić je na realną pomoc  podopiecznym w/w fundacji (zebrane punkty firma WIŚNIOWSKI wraz z partnerami handlowymi zamienią na realne złotówki). W grze jeden bohater, musi dostać się z Krakowa, przez Warszawę do Gdańska w celu ratowania życia przyjaciela.

W akcję włączyło się 84 przedsiębiorców z całej Polski. Patronat medialny nad wydarzeniem sprawuje Radio RMF FM, miesięcznik Builder oraz Polska Press Grupa. Akcja została objęta patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego- Pana Witolda Kozłowskiego.