Zakończenie realizacji projektu pn. „Organizacja zajęć pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży z obszaru LGD Korona Sądecka”

Fundacja HORYZONT360 zakończyła realizację projektu pn. „Organizacja zajęć pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży z obszaru LGD Korona Sądecka”. W programie zajęć były warsztaty tematyczne, gry i zabawy ruchowe, wyjście do kina, wyjście na basen, park linowy i trampoliny,  zajęcia edukacyjne i ekologiczne oraz warsztaty z robotyki z klockami Lego. Zadowoleni uczestnicy wrócili pełni wrażeń, nowych doświadczeń oraz nowych znajomości. Do zobaczenia!

Poniżej garstka wspomnień…

Zadanie „Organizacja zajęć pozaszkolnych dla dzieci i młodzieży z obszaru LGD Korona Sądecka” jest współfinansowane w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, działanie „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER”, poddziałanie wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” realizowane jest w ramach projektu grntowego pt. „Wykreowanie atrakcyjnejoferty czasu wolnego dla dzieci, młodzieży i seniorów z obszaru LGD „KORONA SĄDECKA„.