Dzięki wsparciu finansowym z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie rozpoczynamy projekt „Bądź EKO Fanem III”.

Jest to kolejna odsłona działań ekologicznych: #SprzątamydlaSądecczyzny, Astro Noc, Konkurs „Ja dla środowiska” i konferencji „Nowe technologie dla środowiska”. Dodatkowo w ramach projektu powstanie spot radiowy promujący gospodarkę o obiegu zamkniętym. Już teraz rozpoczynamy przygotowania do akcji #SprzątamydlaSądecczyzny. Tak jak w poprzednich latach przyjmujemy zgłoszenia placówek, czy organizacji zrzeszających osoby młode, do wspólnego sprzątania naszej pięknej Sądecczyzny- termin przesłania formularza

  • do akcji w edycji wiosennej 28.04.2023 r.
  • do akcji w edycji jesiennej 08.09.2023 r. 

W załączonym regulaminie znajdują się wszelkie niezbędne informację dotyczące akcji, zgłoszenia i udziału. Regulamin określa także zasady rekrutacji i udziału w Astro Nocy, konkursie „Ja dla Środowiska” i konferencji „Nowe technologie dla środowiska”. Na naszej stronie i mediach, będziemy informować o zapisach/rekrutacjach do kolejnych działań w ramach projektu. Zachęcamy do śledzenia strony i profilu FB.

Regulamin KONKURSU Ja dla Środowiska 2 edycja

Załącznik nr 1- formularz_konkurs ja dla środowiska

Załącznik nr 1 do formularza konkursu_klauzula RODO

Regulamin rekrutacji i uczestnictwa

 

 

Załącznik nr 2- formularz_akcja sprzątania

Załącznik nr 3- sprawozdanie_akcja sprzątania_edycja wiosenna

Załącznik nr 3- sprawozdanie_akcja sprzątania_edycja jesienna