Miło nam poinformować, że Fundacja Horyzont360 otrzymała dofinansowanie z Województwa Małopolskiego na realizację projektu „Aktywny Sądecki Senior”. W ramach projektu seniorzy z Powiatu Nowosądeckiego w wieku 60+ mogą liczyć na wsparcie w zakresie bezpłatnych wyjazdów kulturalno-edukacyjnych. Ponadto  zorganizowany zostanie Festiwal Integracyjny dla seniorów, dzieci i dorosłych w Hotelu Heron w Siennej, który współpracuje w naszą Fundacją przy realizacji tego projektu.

Załączamy regulamin rekrutacji i uczestnictwa w projekcie wraz z formularzem zgłoszeniowym, gdzie znajdują się niezbędne informacje. Liczba miejsc ograniczona.

Zachęcamy do udziału w projekcie, bo naprawdę warto!

regulamin projektu_aktywny sądecki senior

Zgłoszenia można dostarczyć poczta, osobiście do siedziby Fundacji lub formie skanu na adres fundacja@fundacjahoryzont360.pl

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego