Szanowni Państwo,

 

ze względu na ogłoszony w Polsce stan epidemii organizatorzy przedłużyli nabór w ścieżce pilotażowej Programu „Lokalne Partnerstwa PAFW” do 30 kwietnia 2020 r.  Zmiany dotyczą całego harmonogramu, więc wszystkie dalsze etapy będą również realizowane z pewnym przesunięciem. Szczegóły w regulaminie: http://www.lokalnepartnerstwa.org.pl/wp-content/uploads/2020/03/REGULAMIN_LPPAFW_konkurs_pilotaż.pdf.

 

Przypominamy, że biorąc w udział w ścieżce pilotażowej Programu Lokalne Partnerstwa PAFW możecie dowiedzieć się więcej o metodzie animacji w nim wypracowanej i ubiegać się o grant do 20 tys. zł na Wasz partnerski projekt.

 

Jeśli:

  • chcielibyście zbudować partnerstwo oparte na dobru wspólnym
  • zorganizujecie grupę minimum trzech organizacji i instytucji (lub już w takiej grupie współpracujecie)
  • działacie w aktywnej gminie do 50 tys. mieszkańców

 zgłoście się do udziału w Programie wysyłając formularz: http://www.lokalnepartnerstwa.org.pl/wp-content/uploads/2020/03/Zgłoszenie-do-udziału-w-programie_LPPAFW_pilotaż.doc
 w wersji elektronicznej na adres e.dmochowska@filantropia.org.pl do 30 kwietnia 2020 r.

 

Wiemy, że obecnie organizacja spotkań jest niemożliwa. Z potencjalnymi partnerami można jednak nawiązać kontakt w inny sposób – oczywiście telefonicznie, ale także za pomocą wielu różnych narzędzi online, do czego gorąco zachęcamy. Zapraszamy do zapoznania się z Poradnikiem Pracy Online  http://bit.ly/PoradnikPracyOnline przygotowanym przez Ashokę, opisującym możliwości komunikowania się na odległość.  Zawarte w nim narzędzia mogą być pomocne w komunikacji z innymi instytucjami/organizacjami, które są zainteresowanie udziałem w Grupie Inicjatywnej.

 

Dodatkowych informacji udzielają:

Emilia Dmochowska: e.dmochowska@filantropia.org.pl,

Stanisław Głąbski: s.glabski@filantropia.org.pl